За да бъдете свежа и секси през предпоследният месец от тази година, трябва непременно да сверите модните си часовници, да измерите всички рискове и да прецените какво точно ще отива на вашата ултра секси фигура. Този път ние от сп. Пудриера ви представяме мис Ноември. Тя може да бъде адски секси – дори на работното място, невинна – дори в някой нощен клуб, различна. Тя може да бъде всичко онова, за което един мъж би мечтал някога. Ноемврийските ни предложения тотално ще ви вдъхновят да търсите уникални и интересни решения в облеклото си за този месец. Броени седмици преди коледните празници, обърнете внимание на сексапилните горещи и модерни дрехи. Нека завършим тази година със стил.
И така, след като плетивата са абсолютно задължителни за сезона, изберете такива в два цвята, меки и удобни, но същевременно горещи и секси. Може би разнообразени с някакви детайли и ципове, които биха шокирали и привлекли вниманието на не толкова смелите сред нас. Леки тениски с щампи в стила на 70-те в комбинация с шорти, панталони, асиметрични поли, шарени вълнени чорапи се превръщат в задължителните зимни дрехи. За да ви стане обаче, още по-горещо е добре да се насочите към памука и вълната, жилетките с козина и т.н., за които споменахме в Мис Октомври.
Не забравяйте и аксесоарите – заоблени очила, дълги чорапи в нестандартни комбинации, цветни шалове, панделки, ципове, планински и каубойски ботуши, малки чанти с шипове, всякакви изделия от кожа и т.н.
Именно такова е първото ни предложение. Младежко, шарено и вдъхновяващо. За да постигнете този ефект, трябва да се сдобиете с интересни аксесоари. Този сезон на почит са шапките. Колкото повече имате от тях, толкова по-добре. В случая ви представяме шапка с помпон в охрен цвят. Вътрешната подплата е черна. Разбира се, вие можете да се спрете на съвсем различен модел. Комбинацията тук е между съвсем светли, нежни, охрени цветове, много напомнящи златото и слънцето, с светла дънкова къса пола. Акцентът е върху черният чорапогащник на райета и червените велурени ботуши. Ако обичате да показвате краката си и да парадирате с перфектната си форма, то задължително носете поли, къси панталони... дори в зимно време. Погрижете се обаче, да ви е топло, като се спрете на интересни чорапи с геометрични или флорални мотиви. Както забелязвате тук имаме комбиниране на различни материи. Отдавна е демоде да робуваме само на една такава. Колкото по-разнородни, с шарени щампи са дрехите ни, толкова по-добре.
Ярките неонови цветове не са най-добрият избор за сезона. Именно затова е трудно да намерим подходящите такива. Това ще се окаже особено сложна задача най-вече за тези, които обичат да акцентират върху някой ярък цвят. Във второто ни предложение може да видите чудесен баланс между мъжественост и женственост. Не се стряскайте, нали знаете, че на жените всичко им седи секси. А сега, нека хвърлим един поглед на този аутфит. Избелелите, протрити дънки, които са винаги на мода ще ни съпътстват и този сезон. В комбинация с кожено яке ще бъдете във вихъра на модните тенденции или обратното – кожен панталон и плетиво. Ако все пак искате да прибавите по-ярък и жив цвят можете да се спрете на ултрамарин, индигово синьо и пр. Съчетайте с високи черни велурени обувки, жилетка и шал. Добавете нещо малко – като например тънък колан с интересна щампа.
Повечето от жените не знаят какво да облекат. Изваждайки цялото съдържане на гардероба върху леглото, се започва една модно дефиле, което обаче, хич не е забавно, защото закъснявате за работа. За да не изпадате в истерия рано сутрин, ние веднага ще ви дадем още една алтернатива. Този стил е семпъл и подходящ както за работното място, така и за разходка навън. Комбинирайте кожен клин – те са изключително модерни в момента, с дълго плетиво от типа на блузоните. Добавете шал изпълнен с геометрични форми. Акцентирайте върху ботушите – както вече спомнехме каубойски или планински, няма значение. Обърнете внимание на детайлите – ресните са абсолютно задължителни, както и всякакви различни видове гривни. Заложете на разнообразието и няма да сбъркате. Успех!