eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Здравословното вкусно ли е?
Здравословното вкусно ли е?
dobromira
Отракана мадама
Отракана мадама

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
От известно време се питам до колко здравословната храна е вкусна. Вие какво мислите по въпроса? Успявате ли да се храните здравословно и в същото време да ви е вкусно?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
ivelena
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
По принцип има някои храни, които не са ми много вкусни, но пък са много здравословни. Откакто си взех този кетчуп https://healthstore.bg/pure-nutrition-zero-calorie-sauce-450-ml , вече всичко ми е вкусно и пак е здравословно. Като цяло опитвам да си приготвям максимално здравословни и вкусни храни.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на ivelenaИзпратете лично съобщение
dobromira
Отракана мадама
Отракана мадама

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Аз преди на всяко ядене хапват майонеза, ужас. Ще си поръчам от този кетчуп.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
Roxsana_7
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
hexe cool

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Roxsana_7Изпратете лично съобщение

Здравословното вкусно ли е?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.