eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Дронове
Дронове
koleva
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Здравейте, искам да подаря на приятеля ми дрон. Той е голям фен на всички видове електроника и затова искам да го изненадам с нещо, което знам, че ще му хареса. Бихте ли ми препоръчали някой сайт, където мога да разгледам и да поръчам?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на kolevaИзпратете лично съобщение
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Много интересен подарък. Може да провериш тук http://dice.bg/drone-roboti . Има и много други неща свързани с техниката, така че може и други идеи да ти дойдат. Успех.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение
koleva
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Благодаря, ще разгледам. Може и нещо друго да му харесам, защото четох, че евтините дронове доста лесно се чупят, но пък ми харесват.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на kolevaИзпратете лично съобщение

Дронове
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.