eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Топматраци
Топматраци
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Вкъщи имаме едни стари дюшеци, на които е доста трудно да се спи вече, но не остават пари за нови матраци. Какво е мнението ви за топматраците? Приятели са ми ги препоръчвали и казват, че са идеални точно за случаи като нашия, но бих искала да чуя и вашето мнение.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение
koleva
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Според мен също ще ви свършат работа. Ние си взехме оттук https://www.intermatrak.com/topmatratsi и съм много доволна. Ако нямате достатъчно средства за хубав матрак, които са от порядъка на 800-900 лева е много по-добре да си вземете топматрак. Със сигурност ще подобри съня.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на kolevaИзпратете лично съобщение
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Колебая се вече, може и да вземем някой матрак на изплащане. Виждам, че в сайта има доста изгодни и май ще си поръчаме.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение

Топматраци
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.