eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Шкаф за баня
Шкаф за баня
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Здравейте, наскоро привършихме с ремонта за банята и сега ми трябва съвет за обзавеждането. Търся си умивалник и шкаф, иска ми се да е нещо семпло и нормално. Шкафът не е нужно да е голям, ще го използваме за нормалните принадлежности. За нещастие навсякъде цените за доста високи, което не ме изненадва, защото предлаганите стоки наистина изглеждат много добре, но аз не мога да си позволя такава инвестиция. Моля дайте ми някаква препоръка, ако сте се сблъсквали скоро с такъв проблем.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение
djuliq
Малко момиче
Малко момиче

Местожителство: Sofiq
Отговорете с цитат
Тук може да разгледаш http://baniamechta.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/bania/shkafove-za-bania/ . Ние си взехме и цените са приемливи, даже доста добри. Дано си харесате нещо, много добре изглеждат според мен.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на djuliqИзпратете лично съобщение

Шкаф за баня
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.