eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Подходящ избор на немски езиков център?
Подходящ избор на немски езиков център?
sexandcity85
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Здравейте, хора. Нова съм в този приятен и добре оформен форум. Реших да започна с една наболяла тема, която ме тормози последно време. Издирвам немски езиков център за приятеля си. Спряла съм се на няколко, които намерих и разгледах в гугъл. Най-много ми допадна как е синтезиран текста и предложенията в езикова школа Шилер https://schiller.bg/

Ще се радвам да изразите и своето мнение. Учили ли сте някъде, какви са условията, какви са групите? Тук, хубавото е, че групите били малки. Предполагам, че е по-удобно и съсредоточено по този начин? Цените им също са от най-добрите и имат два центъра в София. Решила съм септември да направим тази крачка и да го запишем. До тогава ще събирам мнения. Благодаря Ви и до скоро.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sexandcity85Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Моята дъщеря хoдеше на частни уроци при една жена индивидуално. Много искаше да се яви за сертификат. Госпожата взимаше по 8 лева на час и дъщеря ми ходеше един път в седмицата по два часа. Беше много доволна и за тези пари беше перфектно. Накрая само се наложи да изтеглим кредит от http://www.easycredit.bg , за да се яви за сертификата, защото сумата там беше по-сериозна. Успя да вземе сертификат по немски, сега обмисля идеята да се насочи към английския.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение

Подходящ избор на немски езиков център?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.