eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Видове естествен паркет
Видове естествен паркет
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Тъй като не съм много компетентна по темата, ще се радвам, ако има някой, който да ми помогне. Пред дилема съм. Да си поръчам естествен паркет от дъб или от бук. Кой според вас е по-добрият избор?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Хубаво е, че си се спряла на естествения паркет. Това е най-добрият избор за подова настилка. Вкъщи сме с естествен дъбов паркет, който поръчахме от http://www.ftparket.com/products/57/estestven-parket . Дъбовият паркет е изключително качествен и дори след 10 години изглежда добре.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Разпитах още няколко човека и те ми казаха същото. Много ти благодаря lachen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Няма защо, радвам се да помогна.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение

Видове естествен паркет
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.