eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор За и против ботокса
За и против ботокса
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Здравейте, момичета! Тъй като вече ми писна да си купувам скъпи кремове против бръчки, от които няма никакъв ефект, реших да ви попитам какво е мнението ви за ботокса? Повече сте за или против? Приемам всякакви съвети lachen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Възхищавам се на енергията и жизнеността на една моя 60-годишна леля. Тя винаги се е стремяла да изглежда перфектно с тоалет, грим, прическа и маникюр. Винаги съм се чудела как отделя средства, за да изглежда така стилно. Веднъж я помолих да ми обясни как го прави, явно не е само ген, за да изглежда с 10 години по-млада. Тя под секрет ми обясни, че наскоро си е поставила ботокс. Учудих се как съпругът ѝ, който е доста стиснат, не ѝ прави проблем, а тя ми каза, че редовно е клиент на http://easycredit.bg/ . Tегли си кредит и ежемесечно го погасява на малки вноски. Така мъжът ѝ не забелязва липсата на средства от семейния бюджет, а тя си изглежда чудесно. Сподели ми, че следващата инвестиция в перфектния ѝ външен вид ще е лазерна епилация. Така че след като виждам как изглежда тя, аз съм напълно за ботокса.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение
amina
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Зависи,

ботокса е за след 35 иначе е малко рано

За и против ботокса
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.