eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Подарък за завършване на училище
Подарък за завършване на училище
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Синът ми отдавна си мечтае за ховърборд. Много негови приятели имат и той започна да страни от тях. Наскоро ми сподели, че му се подиграват, че само ние не можем да купим. Обясних, че в такъв случай не са му истински приятели, но той е 13 годишен и не може да ме разбере добре. Много искам да го зарадвам, защото е много добре дете и отличен ученик, но нямаме възможност да го направим. Знам, че не трябва да задоволяваме всичките му прищявки, но много искам да го зарадвам за завършването на учебната година. Вие как бихте постъпили?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
И ние често изпадаме в подобни ситуации. Нямам много пари, но знаех, че трябва да изненадам детето с подарък за 1 юни. Всяко нещо има и своята положителна страна. Тъй като съм лоялен клиент на https://www.cashcredit.bg/lojalna-programa-za-klienti , вече ми предлагат доста изгодни условия за кредит. Така че действай и ти, няма нищо по-хубаво от щастието на детето.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Май ще те послушам. В крайна сметка за мен е най-важно детето ми да е щастливо. lachen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение

Подарък за завършване на училище
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.