eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Лаптоп или компютър?
Лаптоп или компютър?
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Много се колебая дали да си взема лаптоп или компютър. От една страна, с лаптопа ще ми е по-удобно, защото мога да го нося навсякъде. От друга страна, мога да си купя по-мощен компютър за по-малки пари. Вие какво мислите - лаптоп ли да си купя или компютър?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Обмисляла ли си идеята да си купиш лаптоп втора ръка? Може да си вземеш по-евтин лаптоп и в същото време да е по-мощен. В https://ardes.bg/upotrebyavani-laptopi/laptopi-vtora-upotreba има доста такива модели. Ако искаш, може да ги разгледаш. Аз от там си поръчах такъв лаптоп и мисля, че направих добър избор.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
В интерес на истината не се бях замисляла за такъв вариант. Не съм фен на втората употреба, но пък някой от тези изглеждат почти нови и дори имат гаранция. Благодаря за съвета, ще го обмисля.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение

Лаптоп или компютър?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.