eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Сервиз за телефон
Сервиз за телефон
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Наскоро си купих Lenovo Vibe P1m. Всичко беше наред, работеше отлично, но вчера го изпуснах и дисплея стана на сол. Гаранцията не покрива такива повреди и затова трябва да си търся сервиз, където да ми го поправят. Отскоро съм в София и не мога много да се ориентирам. Нямам идея къде може да има надежден сервиз. Ще се радвам да ми помогнете.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Занеси го в http://apple-service.biz/lenovo/vibe-p1m/ . Ще ти го оправят за оптимално кратко време, няма да ти вземат много пари и бъди сигурна, че ще останеш доволна.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Ще препоръчам този сервиз на всичко познати. Абсолютни професионалисти са, работят много бързо.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение

Сервиз за телефон
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.