eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Избор на кухненски ножове
Избор на кухненски ножове
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Решила съм да започна да приготвям по-сложни ястия, но първо искам да се науча да режа продуктите като истинските готвачи. За целта трябва да си купя нови професионални ножове. Може ли да ми препоръчате качествени ножове?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Този комплект http://vibe.bg/royalty-line-visokokachestveni-nozhove-ot-nerazhdaema-stomana е уникален. Ако си го вземеш, трябва много да внимаваш, защото режат много добре. Ако искаш все пак да се научиш да режеш като професионалист, то тогава задължително ти трябва такъв комплект, с тъпи ножове от левчето, нищо не става. big grin
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Вече и аз мога да се похваля с тези страхотни ножове. От няколко дни тренирам и ставам все по-добра и бърза в това начинание. big grin
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение

Избор на кухненски ножове
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.