eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Плочки за баня
Плочки за баня
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Преди около година нашите купиха една къща за гости. Тъй като нямаха много пари и не се занимаваха с нея, но сега започват да правят ремонти. На мен дадоха задачата да избера плочки за баните. Трябва да са качествени, но не много скъпи. Като цвят искам да е нещо светло. Моля ви, дайте ми някакви предложение, защото цял ден разглеждам и вече не знам и аз кое е хубави и кое не, тотално се обърках. big grin
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Аз, ако бях на твое място, щях да си взема този модел http://www.gaudi-ds.com/product/2891/mosaico-beige-25x50-imitirat-mozayka.html . Много са готини и свежи. С такива плочки всяка баня ще изглежда по-хубаво и приветливо място.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Още като ги видях, супер много ми допаднаха. Онзи ден ходихме до магазина и ги купихме.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение

Плочки за баня
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.