eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Видеонаблюдение за магазин
Видеонаблюдение за магазин
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Майка ми има един средно голям магазин за всичко по един лев. Има твърде много стока и две служителки, но все се намира някой да открадне нещо. Затова тя реши, че е по-добре да сложи камери. Тъй като не разбира от такива неща, ме нагърби със задачата да чета и да разучавам за различните модели и накрая да избера. Моля ви, помагайте. Знаете ли за магазини за видеонаблюдение в София, откъдето мога да закупя камери и където ще ми обяснат всичко, което ме интересува.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Този комплект http://www.kassabasystems.com/8a-8-kanalna-ahd-sistema-720p би ѝ свършил перфектна работа според мен. Ако 8 камери са и много, може да си вземе примерно с 4. На всеки модел има подробно описание, разгледайте ги, прочетете и ще се ориентирате.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Поръчахме този комплект. За тези пари си заслужава. Тези дни очаквам да пристигне.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение

Видеонаблюдение за магазин
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.