eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Финансови проблеми
Финансови проблеми
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Самотна майка съм с две деца близначета. Родих ги на по-зряла възраст след инвитро процедури от анонимен донор. Те са слънцето в живота ми и съм горда с тях. Но никак не ми е лесно да се справям финансово с ежедневните им нужди. В момента много съм го закъсала и се чудя какво да правя. Май ще прибягна към бърз кредит. Мислите ли, че е добър избор?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
В трудни моменти аз прибягвам към http://www.easycredit.bg/ . Тъй като съм лоялен клиент от години, ми отпускат суми на доста добри условия. Направила си толкова много в живота си, не мисля, че финансовите проблеми ще са пречка за теб. Децата растат, а с тях и разходите се увеличават, но най-важното е да сте здрави и да се наслаждавате на време си заедно.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sashka00
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Ruse
Отговорете с цитат
Готова съм на всичко за тях. И аз ще взема бърз кредит, защото положението е много тежко.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sashka00Изпратете лично съобщение

Финансови проблеми
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.