eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Откъде да намеря пари?
Откъде да намеря пари?
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
След един месец от университета ще ходим на практика. Попринцип всичко ни е осигурено, но повечето колеги искат да спим в по-хубави хотели, затова ще трябва да доплатим по още 100, 200 лв. Парите не са много, но проблемът е, че в момента нямам никакви пари, а няма как да не отида на практиката. Какво да правя, откъде да взема пари? Нашите също не могат да ми помогнат weinen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Аз, доколкото знам, тези практики са задължителна част от университетския процес. Като цяло е възможно да кажеш, че не искаш да сте на по-хубаво място, но колегитети сигурно няма да са много щастливи. Моят съвет е да вземеш един бърз кредит, след като няма откъде другаде да вземеш пари. Препоръчвам ти https://cashcredit.bg/ , предлагат доста добри условия.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение

Откъде да намеря пари?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.