eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Как да постъпя?
Как да постъпя?
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
От известно време синът ми се води с много лоши момчета. Говорих с него, но той отказва да спре да се води с тях. Много се притеснявам и не знам какво да правя. Притеснена съм да не да пушат цигари или да взимат наркотици. С мъжа ми често сме по командировки извън града и съседката ми каза, че децата се събират вкъщи. Не знам какво да правя и как да постъпя, дайте ми съвети weinen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение
sweety88
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
В този период децата са много уязвими. Вземи мерки, докато не е станало късно. Ако бях на твое място, щях да си взема някакво подобно устройство https://diversant.bg/profesionalen-usb-audio-rekorder-tip-flashka/ . С този рекордер ще разбираш дали се събират у вас и какво правят. По-добре рекордер, отколкото камера, защото според мен не е много окей да ги наблюдаваш. Това е по-добрият вариант.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sweety88Изпратете лично съобщение
tedian
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
На колко години е сина ти?
За сега мисля , че " говорене, говорене и пак говорене" е най добре. Постаряй се да говориш с него като с равен. Давай му примери за хора , които са били с много обещаващо бъдеще и са въвлечени от лоша компания към провал.
Дано си спечелила доверието му. Накарай го да ти споделя, предразположи го. Ти го познаваш най добре и знаеш как.
Успех@!

http://www.jivotno.com/tonybonbony
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на tedianИзпратете лично съобщение
dobromira
Горещо маце
Горещо маце

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
На 14 години е. В този период дистанцията между децата и родителите става все по-голяма. weinen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dobromiraИзпратете лично съобщение

Как да постъпя?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.