eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Епилатори
Иди на страница 1, 2  Следваща
Епилатори
DeNi4KaaA
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Здр. на всички искам да ви попитам с какъв епилатор си обезкосмявате тялото? Имам предвид маркаа и доволни ли сте от нея?? Защото аз мисля да си зема,но немога да избера марка ... ?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на DeNi4KaaAИзпратете лично съобщение
sunny-baby
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
.....

Последната промяна е направена от sunny-baby на Чет Авг 28, 2008 11:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sunny-babyИзпратете лично съобщение
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: Пловдив
Отговорете с цитат
Braun на 6 години, не е мръднал. Епилирам се на 3-5 дена, защото космите не растат едновременно /да ги еб@ big grin /. Доволна съм много.

IMG_4414 by Galika_, on Flickr
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на zvezden_zaioИзпратете лично съобщениеYahoo Messenger
{TifAnI}
Жена и половина
Жена и половина

Местожителство: варна
Отговорете с цитат
И аз съм с Филипс и съм доволна lachen

Веща в занаята

Местожителство: София
Отговорете с цитат
И моя е на Браун,доволна съм!

Веща в занаята

Местожителство: Варна
Отговорете с цитат
http://www.pudriera.com/f/viewtopic.php?t=528&postdays=0&postorder=asc&start=0

Горещо маце

Отговорете с цитат
В момента имам един меко казано ОТВРАТИТЕЛЕН епилатор, който ми беше подарък за бала, но пак действа. Епилирам се на 3, 4 дена, понеже растат на порцийки, но усещам, че е на много ниско ниво (самият факт, че е Panasonic е достатъчно красноречив).

За сега се примирявам с него, но следващия който ще си взема ще бъде http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037455

Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Аз искам да си зема епилатор,но съм раздвоена между два епилаторчета .... единия е този :http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037452 , а другия е този :http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037620 ... Това са най-новите епилатори и мисля да си зема един от тях,понежа си мисля,че са безболезнени( за интимните части) ааа вие какво ще кажете? ???
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на DeNi4KaaAИзпратете лично съобщение
amina
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
безболезнено скубане нямааааааааа, а пък за интимната зона съвсем wink

Горещо маце

Отговорете с цитат
Мдааааа, amina е права. Моят съвет е да използваш някой от двата епилатора (и двата са страхотни, който и да избереш няма да сбъркаш lachen ) за всички други зони на тялото, а за интимните зони да отидеш на бразилска кола маска. За мене това е най-добрият метод, понеже става бързо и болката пак се търпи - хората са професионалисти, а притеснението се преодолява още от 1-я път wink

irkata1984
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
ботими сабеке
пебано пикопе
татепа малисе

Последната промяна е направена от irkata1984 на Сря Ное 25, 2009 8:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на irkata1984Изпратете лично съобщениеИзпрати мейла
Lillly
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: Варна
Отговорете с цитат
с моя не е проблем да се скубя. не ме боли, но само на краката и ръцете. за интимните зони shocked не смея, адски боли

Малко момиче

Местожителство: Пловдив
Отговорете с цитат
Моя е на браун страхотен е.

http://www.moetodete.bg/forum/index.php
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Bunny87Изпратете лично съобщение
DeNi4KaaA
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
какъв е твоя на Браун ???
Fantasia
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Моят е на Philips Satinelle Ice и определено си заслужава парите. Доста добре е направен комплекта а замразаващата представка наистина облекчава болката. Харесва ми и това че има бръснеща глава.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на FantasiaИзпратете лично съобщение
agent_scully
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Здравейте. От известно време съм се зарибила да си купувам епилатори с мисълта че като се епилирам после няма да се пипам поне 3 седмици, обаче като обходих форумите и гледам че нещо не било така, повечето се епилират на 4-5- дена, почва да ми се вижда безмислено, то и с бръснача на толкоз. Как да е. Въпроса ми е, че разглеждайки епилаторите гледам, че има и такива с приставки за лице, някой пробвал ли е, дали няма да взема да се обезобразя,я??? weinen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на agent_scullyИзпратете лично съобщение
sugar
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
agent_scully написа:
Здравейте. От известно време съм се зарибила да си купувам епилатори с мисълта че като се епилирам после няма да се пипам поне 3 седмици, обаче като обходих форумите и гледам че нещо не било така, повечето се епилират на 4-5- дена, почва да ми се вижда безмислено, то и с бръснача на толкоз. Как да е. Въпроса ми е, че разглеждайки епилаторите гледам, че има и такива с приставки за лице, някой пробвал ли е, дали няма да взема да се обезобразя,я??? weinen

Аз лично се епилирам средно 2 пъти през 3, 4 дена, защото не всички косми растат по равно и понякога има такива, които трябва да отстраниш след основното епилиране. Като оставим това настрана си стоя гладка около 14 до 18 дена без да се притеснявам от нищо, но все пак, при всеки си е идентично.
А относно приставката за лице, аз нямам такава, но не виждам защо да се притесняваш, след като хората са я пригодили специално за тази зона.
Съвета ми е да дадеш малко парички отгоре, но да си купиш качествен епилатор за да нямаш грижи и проблеми после дълго.
За мене най-добрия епилатор в момента е Philips с охлаждаща приставка. Пробвай zwinkern

Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
аз ползвам Филипс и съм много доволна zunge zeigen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на anabela1603Изпратете лично съобщение
Nansi
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Някой да има на Elekom? grьbel Между другото аз преди няколко дни си взех такъв. Моят се развали наскоро и нямах избор, трябваше да си купя веднага. А в моето градче няма голям избор на епилатори и си взех такъв- докъдето издържи lol Иначе за сега е супер - в комплекта има бръснеща глава /още не съм пробвала как действа/, торбичка за епилатора /розова/, четчица, гъбичка против подкожни косъмчета. По-малко ме боли с него. Доволна съм за сега!

Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Ползвам Филипс и съм доволна.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dazzling_girlИзпратете лично съобщение
malkata_kukona
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
за тяло не съм го ползвала , но за краката мисля че става даже съм много доволна откъм марки моя е браун мисля ще всички вършат работа , но ти препоръчвам с дискове , а не пинсети защото с пинсетите по боли , а и ако си свикнал да си ги махаш през седмица дисковете напълно те остройват rufzeichen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на malkata_kukonaИзпратете лично съобщение
marilyn
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Моят е на Браун и мн си го харесвам, 90лж дадох миналата година за него и съм доволна.

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на marilynИзпратете лично съобщение
луничкатааа
Малко момиче
Малко момиче

Местожителство: в мечтите ти =)
Отговорете с цитат
martidid написа:
И моя е на Браун,доволна съм!

Аз имам същия.От около една седмица ми е,но за сега поне съм доволна. lachen Само дето за това време два пъти вече се минах с него.Поне не ме боли,което е изненадващо като се има предвид,че досега се бръснех.Иначе за да не отварям нова тема ако може да ви попитам нещо тук...Та след като се епилирам целите ми крака стават червени.Вече цяла седмица си ходя така. weinen Първия път се мазах с едно бебешко олио на Нивеа,а вчера с един лосион,който уж е против възпаления и най-различни зачервявания с алое,но нищо.Червенината все си стои и вече не знам какво да правя.Ако някоя от вас има идея,казвайте моля.Ще ви бъда много благодарна,че това изобщо не се търпи вече. weinen

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на луничкатаааИзпратете лично съобщение
Dilety
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
И аз имам същия, много съм доволна от него! big grin луничкатааа и на мен понякога ми се случва да са ми червени краката по няклко дни. Пробвай като ги сложиш под студена течаща вода и после ги намажи с нещо което да ги успокои, ама внимавай все пак да не настинеш. lachen При мен действа.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на DiletyИзпратете лично съобщениеICQ Номер
secil
Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Моят сыщо е на Браун.Доволна сым .От 2 години го ползвам и не е отказвал.Но не знаеч че с тези с дисковете по малко боли.Можеби друг пыт като си купувам ще гледам да е такыв.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на secilИзпратете лично съобщение
луничкатааа
Малко момиче
Малко момиче

Местожителство: в мечтите ти =)
Отговорете с цитат
Dilety написа:
И аз имам същия, много съм доволна от него! big grin луничкатааа и на мен понякога ми се случва да са ми червени краката по няклко дни. Пробвай като ги сложиш под студена течаща вода и после ги намажи с нещо което да ги успокои, ама внимавай все пак да не настинеш. lachen При мен действа.

Благодаря ти много мила.Следващия път ще го пробвам! wink

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на луничкатаааИзпратете лично съобщение
Ch0c0lateS
Жена и половина
Жена и половина

Отговорете с цитат
sugar написа:
В момента имам един меко казано ОТВРАТИТЕЛЕН епилатор, който ми беше подарък за бала, но пак действа. Епилирам се на 3, 4 дена, понеже растат на порцийки, но усещам, че е на много ниско ниво (самият факт, че е Panasonic е достатъчно красноречив).

За сега се примирявам с него, но следващия който ще си взема ще бъде http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037455

Този епилатор, който мацката е показала го имам. Приятелят ми ми го купи, с охладители е, приставка за скубане, приставка за бръснене, 2 охладителя, малка чантичка тип куфарче където си го слагаш , а освен това побира и много други женски дрънкулки. Ако имаш тази възможност препоръчвам ти го, но много е важно какъв цвят ще избереш. Моят приятл ми каза, че когато го е избирал е имало лилав, розов и син. Избери лилавия, той има всички екстри, а до колкото знам розовият е нямал дори втората приставка за специални части.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Ch0c0lateSИзпратете лично съобщение
Ch0c0lateS
Жена и половина
Жена и половина

Отговорете с цитат
Dilety написа:

Лелелелел това недей да го правиш shocked shocked shocked shocked shocked
Тогава порите са отворени и абсолютно нищо не трябва да им се прави. Опасно е! Може ден два да са ти червени краката, но това с вода веднага след епилация е нещо доста вредно. Даже,ако си ходила на козметик самата козметичка ще ти каже, че можеш да се миеш, къпеш на следващия ден, а не веднага след това.
Веднъж моята козметичка беше заминала за нанякъде и реших да отида при друга, защото имах нужда от кола маска и то на триъгълника. Когато отидох ми направиха коламаска не от пълнител, а с някаква коламаска в желязна кутиика ( не мога да се сетя как се казваше ) където с едно ножче бърка вътре и те маже. Представи си колко жени беше измазала преди мене и колко след мене с една и съща коламаска и едно и също ножче, ужас! А да ти кажа и аз не знам защо съм позволила тогава........ Прибрах се в нас и реших да се измия с вода, няма да забравя тоя случай, колко ме болеше и щипеше, направо не знаех къде се намирам. Обадих се на моята козметичка, тя ми каза какво да си взема от аптеката. Мазах се 4 дни като 2 дни си бях в нас с пола и без гащи. След това кожата ми отдолу се обели ....... беше някакв ужас. За краката е различно, исках просто да споделя тази случка тук, но все пак и там трябва да се внимава, защото това си е обработвана кожа след епилация и си е опасно.
big grin научих се да си правя коламаска сама. Изкъпвам се, правя си коламаската, на следващия ден пак се изкъпвам, ако е останало нещо лепкаво по мен lachen и се минавам с епилатора за по-ефективна глаткост. Супер е wink
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Ch0c0lateSИзпратете лично съобщение
Dilety
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
Ch0c0lateS Аз винаги така си правя и нямам никакъв проблем. Естествено говорим за студена вода! Защото от топлата боли зверски, студеното затваря порите. А и не виждам нищо опасно..... grьbel
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на DiletyИзпратете лично съобщениеICQ Номер
Ch0c0lateS
Жена и половина
Жена и половина

Отговорете с цитат
Ами не знам, мила Dilety grьbel ... и козметичката, и майка ми са казвали, че не е хубаво, но щом винаги така правиш, значи може наистина да не е толкова опасно.
Изприщва ли ти се кожата после след студената вода?

Епилатори
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 2  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.