eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Машина и гел за печене на ноктопластика?
Машина и гел за печене на ноктопластика?
francheska
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Здравейте момичета,отдавна се занимавам с нокти но само с декорация и някакви опити за ноктопластика без гел! Искам да попитам професионалистките някой знае ли от къде и на каква цена мога да се сдобия с такава машинка за печене и гела който се слага за да се изпече??? Ще бъда много благодарна ако някой ми каже къде има и колко $ е lachenБлагодаря предварително.
И понеже нямам възможност постоянно да следя форума ако някой има възможност и желание нека пише в skype: mi6oka_bg

Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: там
Отговорете с цитат
Влзе в сайта на Стар нейлс, като се регистрираш всички продукти излизат с цена.
Там има каталог на всички продукти - гелове, акрили, машинки, както и други дреболии за маникюр, педикюр и ноктопластика wink
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на ElektraИзпратете лично съобщение
francheska
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
ок благодаря много а ще може ли да ми кажеш как точно е сайта че немога да го намеря?

Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
предполагам че е това http://www.starnailsbg.com/

Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Същият wink
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на ElektraИзпратете лично съобщение
francheska
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
много много благодаря lachen lachen lachen lachen
................

сичко точно само че пак не намерих само тая машина
има я в комплект с сички работи за 500 лв и кой гел се използва за ноктопластика UV гел Акригел или акрил? Много съм на Ви с тия работи ;(

bubbka
ползвайте бутон edit

Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Като влезеш на сайта -->
Начало > Ноктопластика > UV гел >
UV уредба с 4 лампи Автоматичен таймер до 2 мин. или
Уредба за втвърдяване 1 лампа или
Уредба за втвърдяване МИНИ
това са за печене lachen

Веща в занаята

Отговорете с цитат
francheska написа:
кой гел се използва за ноктопластика UV гел Акригел или акрил?

Много извинявай, ама ти не знаеш с кой гел се работи - как смяташ въобще да работиш shocked
Как смяташ да правиш ноктпластики, като незнаеш кои и какви са необходимите материали grьbel
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: Пловдив
Отговорете с цитат
Ми ще се научи момичето. Ей, Електра, мн си лоша zwinkern

IMG_4414 by Galika_, on Flickr
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на zvezden_zaioИзпратете лично съобщениеYahoo Messenger
francheska
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Ами да ще се науча.електра ти да не би да си знаела какво да правиш и с какво се работи преди да направиш усилие да се научиш?

Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Да, и аз не съм знаела, но съм разпитвала професионалистки wink
Както и да е....
Зависи вида на ноктопластиката се работи с различен материал - дали е с гел или акрил. За акрила мисля че не ти трябва печка (не съм сигурна, не работя с такова нещо).
Щом не се занимаваш професионално, не смятам че ти трябват от скъпите продукти - в смисъл за печката, можеш да минеш с тая с 1 лампа. Аз имам такава.
За тая мини лампа от фирмата ми казаха че била за педикюр
shocked незнам какво се пече на педикюра, явно хората и там си удължават ноктите lol
Но най-добре е тая с 1 лампа wink
http://www.starnailsbg.com/articles.php?ArticleGroupID=97 на тая стр. по-надолу е
sharli
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
от маникюристката ми разбрах, че в момента имало много изгодна оферта за UV лампа, връщаш старата и получаваш нова за 1 евро или си я купуваш за 60лв. нещо такова беше ако ви интересува мога да я поразпитам
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на sharliИзпратете лично съобщение
artnokti
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
В знак на солидарност към работещите маникюристки, които са принудени поради финансовата криза да свалят цените на предлаганите от тях услуги, искаме да Ви уведомим, че ние от "Арт Нокти", като вносител на инструменти и материали за маникюр, педикюр, ноктопластика и декорации пускаме своите стоки с намаление* до -30%. Надяваме се с това намаление да помогнем на работещите в сферата на маникюра, които са в затруднение и спада в цените ни да им е от полза за предлаганите от тях услуги.

* Намалението не е ангажирано с покупки над определена стойност.

Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Аз продавам машина-лампа за изпичане , използвана 5 пъти ( и няколко гела,четка,топ лак за изпичане към нея те са подарък по простата причина че без лампа няма да ми трябват)
36W е лампата (4 крушки) с таймер
за .... я продавам ако имате интерес пишете ми е-майл моля.....

Това на лични съобщения да се уточнява
Това не е сайт за малки обяви

Бубка
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на gabi_slИзпратете лично съобщение
kremka88
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
здравейте
искам само да изясня някои неща на elеktra,които изглежда не са и ясни

акрил никога не се пече, той изсъхва ,докато направиш следващия нокът -за броени минути

когато работиш с по - скъпи продути, по принцип са по - качествени и по -лесно и бързо се справяш с процедурата, и тъй като вече има доста добри продукти на пазара няма смисъл някой да се учи на по - трудното, има изравняващи и изглаждащи се гелове например

и за лампата- понякога някои я използват за педикюр при счупени или деформирани нокти, аз лично съм го павила, особено през зимата е много удобно да печеш лака в UV лампа, вместо клиента да седи 1 час да чака да му изсъхне лака, за да не го скачка в обувките с лампата седи 30 минути и е перфктно изсъхнал след това

и сега излязоха нови лампи за изпичане, с които ако в UV лампата печеш 3 мин, в тях са ти необходими само 10 секунди, дават има гаранция 7 години интензивна работа, като не им се сменя абсолутно нищо, няма лампи за смяна, цената им е 380 лв LED лампа

http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.nailharmonyuk.co.uk/xphotos/1377/1.jpg&imgrefurl=http://www.nailharmonyuk.co.uk/product-details/12/24/1377/Gelish/Led-lamp/New-led-6g.htm&usg=__p_WRjEThv5-e_jvx5VLxcA0IoK8=&h=487&w=552&sz=229&hl=bg&start=95&zoom=1&tbnid=Nf1G8fg8sZc7pM:&tbnh=150&tbnw=169&ei=p0vdTaeEHMea-wbR-OW3Dw&prev=/search%3Fq%3Dgelish%2Bled%2Blamp%26um%3D1%26hl%3Dbg%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:bg:official%26biw%3D1280%26bih%3D607%26tbm%3Disch0%2C2394&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=488&vpy=172&dur=1615&hovh=211&hovw=239&tx=173&ty=113&sqi=2&page=6&ndsp=20&ved=1t:429,r:2,s:95&biw=1280&bih=607
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на kremka88Изпратете лично съобщение

Машина и гел за печене на ноктопластика?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.