eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор Боя зя коса-кафяви тонове
Иди на страница 1, 2  Следваща
Боя зя коса-кафяви тонове
ul4eto
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
Здравейте!Искам да ви попитам от коя боя зя коса (кестеняви тонове) сте най-доволни
Аз използвах на Palette - Chocolate brown.Косата ми стана кестенява, но с много силен червен отенък.След няколко измивания отенъкът почти падна ,но все още се забелязва.Не би трябвало да имам такъв проблем защото косата ми беше средно кестенява а това ми беше първо боядисване.Бихте ли ми препоръчали боя зя кося, която да придава наситен и равномерен цвят без подобни отенъци?Благодаря ви предварително wink
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на ul4etoИзпратете лично съобщение
Qnichka_A
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Ами една моя приятелка ползва Loreal, кестенявия вариант, само че не знам кой номер е и е доволна lachen

Веща в занаята

Местожителство: Пловдив
Отговорете с цитат
Никога не съм се боядисвала, но съм чувала много, много положителни отзиви за Лореал.

IMG_4414 by Galika_, on Flickr
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на zvezden_zaioИзпратете лично съобщениеYahoo Messenger
ul4eto
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
Благодаря ви!
Ще пробвам Loreal
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на ul4etoИзпратете лично съобщение
mi6elka
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: Някъде там...
Отговорете с цитат
Аз използвам на Palette тъмно кафяв...става много тъмна но пък за сметка на това много ми харесва...аз даже исках да е черна обаче мама не ми дава все ощеlachen а иначе съм доволна от Palette и то точно от този цвят хваща ми суперlachen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mi6elkaИзпратете лично съобщение
ul4eto
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
Проблемът при някои бои за коса в тази гама е че вместо кафяво става черно.
Real mad
Palette май имат някаква серия с кадифено кафяви нюанси.Ти от нея ли си ползвала?Мисля че беше в лилава опаковка
summer
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
момичета имам голям проблем за последно се боядисах януари месец с индийска къна и черният и цвят не иска да падне.фризьорката каза че трябва да изчакам да порастне но аз имам дълга коса и това е невъзможно а искам и аз да се боядисам кестенява но по светло кестеняв.какво да правя умолявам ви да ме посъветвате
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на summerИзпратете лично съобщение
ul4eto
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
май единствения начин е обезцветител.От него къната трябва да падна(заедно и с цвета на косата ти) но той много уврежда косата.посъветвай се отново с фризьорката ти какво би станало ако използваш обезцветител.Аз друг начин не виждам...Ако тръгнеш да се боядисваш върху къната нищо няма да стане.Най-много да придубиеш някакъв странен цвят
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
ul4eto написа:
май единствения начин е обезцветител.От него къната трябва да падна(заедно и с цвета на косата ти) но той много уврежда косата.посъветвай се отново с фризьорката ти какво би станало ако използваш обезцветител.Аз друг начин не виждам...Ако тръгнеш да се боядисваш върху къната нищо няма да стане.Най-много да придубиеш някакъв странен цвят

И аз така ги виждам нещата. 1 колежка се била къносала с не знам си какъв цвят, но той не искал да падне. Повече от година стоя без да предприеме нищо, а и главата й изглеждаше мн смешно. Горната част светла, а долната тъмна. Накрая се обезцвети и се боядиса, еми имаше коренна разлика от преди. Така че подкрепям Улчето.
А и Юлия, не че нещо, но се пише придОбиеш и еВтино ( 2-рата дума я забелязах в друг твой пост).

Последната промяна е направена от zvezden_zaio на Нед Юли 30, 2006 1:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на zvezden_zaioИзпратете лично съобщениеYahoo Messenger
ul4eto
Отракана мадама
Отракана мадама

Отговорете с цитат
благадаря за поправката big grin
mi6elka
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: Някъде там...
Отговорете с цитат
ul4eto написа:
Real mad
Palette май имат някаква серия с кадифено кафяви нюанси.Ти от нея ли си ползвала?Мисля че беше в лилава опаковка

Да тази в лилавата опаковка използвам...и аз искам да ми е мн тъмно дабюже нали казах исках черна ама за това си взех тая и мама кат видя щеше да полудее...вика ми нали щеше да е кафява...а у крещя ама то ко да прао жената а аз исках да е мн тъмнаlachenтака че на мен не ми пречи товаlachen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mi6elkaИзпратете лично съобщение
Lanna
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
mi6elka написа:
ul4eto написа:
Real mad

Да тази в лилавата опаковка използвам...и аз искам да ми е мн тъмно дабюже нали казах исках черна ама за това си взех тая и мама кат видя щеше да полудее...вика ми нали щеше да е кафява...а у крещя ама то ко да прао жената а аз исках да е мн тъмнаlachenтака че на мен не ми пречи товаlachen

Мише, миличка, недей да прибягваш до черното.Няма отърваване, после имаш два варианта или да си я изгореш в опити за изсветляване или да чакаш да ти израсте косата, защото черната боя не пада и няма отмиване.От личен опит ти го казвам, защото не бих искала после и някой друг да си пати като мен.Аз чак сега почти се отървах от черното и мисля да я правя или шоколад, или светло кестеняво. wink

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на LannaИзпратете лично съобщение
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Lanna написа:
mi6elka написа:
ul4eto написа:
Real mad

Мише, миличка, недей да прибягваш до черното.Няма отърваване, после имаш два варианта или да си я изгореш в опити за изсветляване или да чакаш да ти израсте косата, защото черната боя не пада и няма отмиване.От личен опит ти го казвам, защото не бих искала после и някой друг да си пати като мен.Аз чак сега почти се отървах от черното и мисля да я правя или шоколад, или светло кестеняво. wink

А, освен това да прибавя, че според някакъв световно известен коафьор, на когото не помня името oops черната коса недостатъците на лицето оптически изпъкват. Не зная колко е вярно, но щом го казва той, може пък и да има нещо вярно...

bubbka
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Аз се боядисвам с Pallete цвят N2. Това е много тъмно кафяво и съм много доволна от тази боя. Покривна е и не съм забелязала да ми е изтощила косата много. Но действително този цвят доста се доближава до черния... Добре че кожата ми е тъмна и стои добре че няма измиване....
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на bubbkaИзпратете лично съобщение
Lanna
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Милички, за да не пускам нова тема реших да ви попитам за мнението ви по този въпрос тук:
Моята коса доскоро беше черна, но от една година и няколко месеца вече не я боядисвам, защото искам да се отърва от този цвят/много е трудно, ужас почти израстна черното evil /.Миналата есен на два пъти си правих кестеняви кичури, за да не ми изглежда косата грозно, като на нива.И наистина се получи не лош ефект.Сигурно си задавате въпроса: Ами защо като искаш друг цвят не си я боядисаш цялата?Вярвайте ми хиляди път съм била на крачка да го направя, но като знам какво, ще се случи с косата ми, отговора ми би бил: Не, благодаря! oops lol Много фризьори, които биха могли без грам притеснение да ме обезцветят за 80-90 лв./аз щях да ги дам, без да ми пука само и само да се отърва от черното, но не и да платя после и най-високата цена-изтощена, ако не и унищожена коса/ ме посъветваха да не я обезцветявам, че ще съжалявам и или да я оставя да израсте без нищо да я правя или най-много кичури/аз ги направих/.Сега вече му се вижда края на черното, след 4-5 подстригвания/всеки път режа по поне 4-5 сантиметра, а за първия път да не ви казвам от коса до кръста се оказах с коса до почти средата на раменете weinen /.Много се чудя обаче сега да я боядисам ли кестенява, дали ще стане хубаво или да чакам още?Имам още 4-5 сантиметра черно по долните пластове и по-малко по горните, но за подстригване и дума да не става.Много се чудя, аз искам кестеняво-русо, но намя как да стане, а пък ако я боядисам кестенява, ще сатне много по-тъмно от това което искам и после айде изсветлявай.Но пък ми се иска да имам някакъв хубав цвят.То моя есествен е много хубав де, не че много си го обичам, ама не е лош-светло кестеняво.Ама като не ми е еднакво навсякъде?Оф, не знам!Дано не съм много досадна с тия мои въпроси и "проблеми", ама само който е бил с черна или червена коса знае какво е.Ако има такива, да дават идеи, а и изобщо който има такива да казва!Аз засега се колебая между средносветлите и светлите кестеняви тонове на L`OREAL Casting.Абе не знам, нищо не знам вече! oops weinen lol Тва си е ужас, но поне ще се посмеете на моите "проблемчета". lol

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на LannaИзпратете лично съобщение
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Оф, ами мила, аз никога не съм се бопядисвала, така че не мога да ти дам адекватно решение за проблема, но моят съвет е да потърпиш още малко и чак след това да я боядисаш, ако наистина си решила. Че иначе хем на места няма да ти хване и ще стоиш като петниста хиена, (тази дегизировка съм имала възможността да я видя), а това е адски грозно rufzeichen По-добре изчакай още малко да ти порасне косата, подстрижи си черното и дерзай. Но мн мои съученички, които се боядисват от 7-8 клас сега страдат от прогресивен косопад. Така че според мен е най-добре да си оставиш естествения цвят на косата rufzeichen rufzeichen rufzeichen

{СтЕфиТо0о0}
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Еми по принцип бих ти препоръчала и аз Palette, защото познавам много момичета, които се боядисват с нея в кафеви тонове и са мн доволни, наистина самите кафеви цветове са много хубави. А и аз използвам Palette и съм много доволна, само че при мен е друго, аз използвам черна боя. lachen

Горещо маце
Горещо маце

Отговорете с цитат
Лореал Кастинг wink

I can't help you fix yourself
But at least I can say I tried,
I'm sorry but I've gotta move on my own life...
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на alessandraИзпратете лично съобщение
Помогнете ми
b0nb0n4et0
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Някой използвал ли е на Palette "Заслепяващо кафяв" (№ GK5)? Какво всъщност ще рече това заслепяващо кафяво? Тъмно или светло ще стане?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на b0nb0n4et0Изпратете лично съобщение
KAMEL
Жена и половина
Жена и половина

Отговорете с цитат
Аз също се опитвам да постигна такъв цвят,но по скоро лешник.Недоволна съм от червеният оттенък ,който се получава след определено време..Ползвала съм и Лореал и Палете и не съм очарована..Явно всички имат това впечетление за червеното в уж кафявата боя.

Веща в занаята

Отговорете с цитат
искам да ви питам дали някой от черно боядисвана коса е постигнал кестеняв цвят,но без да обезцветява косата?

Веща в занаята

Отговорете с цитат
Това сме го обсъждали МИЛИОН пъти, има сто теми, просто потърси

Веща в занаята

Отговорете с цитат
ползвам гарниер нутриса какао big grin мн съм доволна
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на filkaaИзпратете лично съобщение
NastyGirl
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
sunny написа:
Това сме го обсъждали МИЛИОН пъти, има сто теми, просто потърси

То не може,ако не се обадиш....за щяло и нещяло.....Нямам време да търся стари теми,а и тази е точно такава.Защо ,ако някой е успял с точната боя,само да ми напише името й?

Горещо маце

Отговорете с цитат
И при мен Палете ми направи косата почти черна с червеникави оттенъци, при това цветът се казваше Златисто кестеняв. Имам някакви спомени, че докато се боядисвах с Лонда имах готино кафява коса. Лонда е малко агресивна боя, де. Но е трайна. А иначе и Палете е доста трайна. Чудя се и аз коя боя да взема, за да постигна нещо готино. Велатон не взимайте - измива се веднага. Има ли някой идея вече? Защото аз се боядисвам само в кафяво, а Лореал ми е скъпа - вече ми трябват 2 кутии - по 15-тина лева - уха!
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на оранжинаИзпратете лично съобщение
filkaa
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
пробвай гарниер, аз поне много я харесвам grьbel
иначе на лореал боята е страхотна, една приятелка се боядисва с нея
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на filkaaИзпратете лично съобщение
Sabi4
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Моля ви съсипах си косата с пълно изрусяване,кажете ми някоя хубава кафява боя,за да мое да съм си поне пак брюнетка,а ина4е за изто6тажането и 6те 4акам да си ми израстне моята коса,а през това време маски разни 6те и слагам,но искам да съм пак с кафява косааа.Благодаря ви. pipe pipe pipe grьbel weinen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Sabi4Изпратете лично съобщение
rossitr
Отракана мадама
Отракана мадама

Местожителство: гр.Ловеч
Отговорете с цитат
вземи си зланен кестен и винаги в кестена има червено затова се гледа внимаелно в нат.кестен има много червено но има и с други отенаци

Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Благодаря,за жалост поизбързах и се боядисах с Палете-6околадово кафяв750 и съм по4ти 4ерна,но мисля,4е 6те избледнява,за6тото все пак съм го сложила върху напълно руса коса и и тя боята 6те си пада(изсветлява)докато стане пак близо перхидролена.Не о4аквах да е толкова тъмна 4ак,но смятам,4е 6те се пооправи. grьbel grьbel grьbel
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Sabi4Изпратете лично съобщение
filkaa
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
щом ти е обезцветена отдоло, първите няколко боядисвания ще ти изсветлява неприятно бързо.

Боя зя коса-кафяви тонове
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 2  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.