eXTReMe Tracker
  Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Вход  

Напишете отговор За подаръците и разнообразяването на връзката
Иди на страница Предишна  1, 2
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: Пловдив
Отговорете с цитат
mi6elka, защо бре? Според мен, така с тази увереност и подкрепа от форумните момичета, някакси нагласата, че не си единствената, ти дава увереност да го направиш. Иначе и аз мн се зарибявам, но има няколко пречки, поради които още не съм го направила.

Обаче виждам, че стасито нищо не разказва... wink

IMG_4414 by Galika_, on Flickr
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на zvezden_zaioИзпратете лично съобщениеYahoo Messenger
Stasito
Жена и половина
Жена и половина

Отговорете с цитат
Ще пиша бе...ама то няма какво lachen .Ама ОК,почвам от по-далече обаче big grin .Та значи zwinkern на 15ти(когато направихме 11 месеца ) бяхме заедно love together ,обаче само навън.На другия ден имаха някакъв празник на училището и деня му беше свободен.След моето учене big grin аз отидох у тях.Идеята беше тоя път наистина да гледаме филм(нали знаете лафа за филма...уж ще се гледа,а после... big grin ).Обаче той теглеше някакви песни.И почнахме да ги прослушваме.И аз...незнам какво ми стана,ама както си танцувах,идведнъж "смених вълната zwinkern " .И тва беше...без приготовления,без нищо lachen .Успех на всички,които смятат да опитат rufzeichen

Addicted to HoUsE!
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на StasitoИзпратете лично съобщение
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Ааа, значи не било страшно. А може ли 1 въпросче? Докъде стигна със събличането? В смисъл остави ли нещо и за него? wink

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на zvezden_zaioИзпратете лично съобщениеYahoo Messenger
Stasito
Жена и половина
Жена и половина

Отговорете с цитат
Остана само бельото... oops

Addicted to HoUsE!
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на StasitoИзпратете лично съобщение
mi6elka
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: Някъде там...
Отговорете с цитат
Оххх както казваш сигурно е било много готино...lachenхихих ще хвана сигурно и аз да се реша ама не знам когаlachenтрябва ми още малко смелостlachen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mi6elkaИзпратете лично съобщение
bubbka
Веща в занаята
Веща в занаята

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Stasito написа:
И тва беше...без приготовления,без нищо lachen .Успех на всички,които смятат да опитат rufzeichen

Те така нещата стават най-добре без много да ги мислиш, някак спонтанно augen rollen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на bubbkaИзпратете лично съобщение
zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
bubbka, подкрепям те напълно. А когато вече си го направил. (говоря по принцип), си казваш, а то било лесно бе, как съм могла да се притеснявам толкова...?

~ Dena ~
Жена и половина
Жена и половина

Местожителство: Dungannon,UK
Отговорете с цитат
Момичета всичко това е супер яко!И на мен ми се прииска да го направя!АААААААААА Даже си изтеглих песничките дето сте споменали--->страхотни са и са много подходящи!Ако се реша и азь да го направя ОБЕЗАТЕНО ЩЕ ПИША!!!

zvezden_zaio
Веща в занаята
Веща в занаята

Отговорете с цитат
Ще чакаме с нетърпение, но искам по-подробен разказ от този на стасито

LoLiTaXS
Отракана мадама
Отракана мадама

Местожителство: Варна
Отговорете с цитат
COOL my Heart fire up for you

forsexwithlove
Малко момиче
Малко момиче

Отговорете с цитат
Здравей lachen Защо не заложиш на нещо "по-така" grьbel Аз имам 7 годишна връзка и , ако не разнообразявахме , доста отдавна тръпката щеше да се е изгубила. Препоръчвам ти да избереш да кажем някаква секс играчка или нещо от секс шоп, което да си използвате заедно, не само, че ще го изненадаш, но и ще подпалиш огъня във връзката ви shocked Ние с моето слънчице си поръчваме онлайн от sexshop.bg и сме много доволни, винаги си намираме по нещо интересно и винаги ефекта от покупката е shocked Успех rufzeichen
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на forsexwithloveИзпратете лично съобщение

За подаръците и разнообразяването на връзката
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 2 от 2  

Напишете отговор  

Прочитайки, каквото и да било на настоящата страница, вие се съгласявате с правилата на форума и правилата за ползване на съдържание от списание Пудриера. Powered by phpBB © phpBB Group, Design by phpBBStyles.com | Styles Database.